Фотозвіт Ярмарку вакансій – 2015

Print Friendly, PDF & Email


Фотогалерея Ярмарку ваканісй
Анонс Ярмарку

8-го та 9-го квітня 2015 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка пройшов Ярмарок вакансій.

Протягом двох днів з 10:00 до 17:00 студенти, випускники та молоді фахівці мали можливість поспілкуватися з найвпливовішими HR-спеціалістами найкращих компаній України. Найбільше пощастило студентам факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем та Інституту філології, адже на базі саме цих підрозділів університету проходив захід.

Ярмарок вакансій проводив партнер університету – Центр працевлаштування «Імпульс». Під час Ярмарку були організовані презентації компаній, тренінги з працевлаштування та майстер-класи з написання резюме. Відвідувачі також побували на форумі «Сучасні можливості та виклики ринку праці для молоді», на якому роботодавці говорили про основні труднощі, з якими зіштовхуються молоді фахівці.

В Ярмарку взяли участь такі компанії: JTI, Nestle в Україні, Ашан, KPMG, Unilever, EY, ПрАТ «Філіп Морріс Україна», Maxi Marketing, Укртелеком, British American Tobacco Ukraine, Платинум Консьєрж, Melexis, Київстар, Materialise, SmartGroup, NetCracker, Сільпо, Mazars, PwC та інші.

Сподіваємось, що Ярмарок вакансій допоміг нашим студентам вдало працевлаштуватись!

Наступний Ярмарок вакансій в університеті планується провести в жовтні 2015 року.