Подбай про власну кар’єру!

Print Friendly, PDF & Email

KyivPost-Take-charge-of-your-career
Take charge of your career!

Реєстрація

Ярмарок Вакансій KyivPost це щорічний захід, який надає можливість компаніям знайти професіоналів та презентувати себе як роботодавця. Для кандидатів на посади – це шанс знайти роботу в провідних компаніях.

Ярмарок Вакансій КиївПост це 10 років досвіду, більш ніж 2000 відвідувачів, 76% учасників з вищою освітою, 50% з яких мають більш ніж 3 роки досвіду роботи; участь ТОП-компаній, HR агенцій, НДО, посольства та бізнес школи.

Цього року на Ярмарку будуть представлені такі провідні компанії України KPMG, Auchan, British Council, Advanced International Translations, Rabota Plus, ProCredit Bank, Воля, Mazars, KSE, AIESEC, Porsche Ukraine, Citrus, Ukr-China Communication, METRO, Smart Line, Baker Tilly, KYIVGAZ, EY, Novarka, Данон, Cargill та з державного сектору Національний Банк України, НАК «Нафтогаз України».

Ярмарок Вакансій Київпост проводиться за підтримки генерального інтернет партнера Head Hunter Ukraine, Європейської Бізнес Асоціації, Яппi, Domopoga та food partner Danone.

Учасникам надається можливість поспілкуватись прямо з HR персоналом компаній, пройти перше інтерв`ю, дізнатись про відкриті вакансії, стажування та кар`єрні програми від провідних роботодавців України; отримати поради щодо працевлаштування та особисто познайомитись з представниками компаній, прослухати тренінги, семінари, майстер-класи.

Ярмарок для роботодавців дає можливість зберегти час, гроші та встановити максимальну кількість прямих контактів з потенційними співробітниками, поділитись досвідом підбору персоналу з іншими представниками бізнесу, представити свій бізнес або просто взяти участь у формі іміджевого проявлення.

Ярмарок Вакансій КиївПост буде проводитись в Українській Торгово-Промислові Палаті, вул. Велика Житомирська 33, (Львівська площа), з 10.00 ранку до 16.00, 16-го Травня, 2015 року.

Вартість вхідного квитка: 25 грн.

З питаннями щодо участі звертайтесь до координатору Ярмарку Вакансій Тетяни Василько vasilko@kyivpost.com

(044) 591 34 08
вул. Пушкінська 31А, офіс 600
01004
Київ, Україна