Офіційні партнери

Організації, установи та підприємства, з якими Київський національний університет імені Тараса Шевченка співпрацює у питаннях сприяння працевлаштуванню студентів, випускників та аспірантів університету на основі підписаних договорів:

HuaweiКомпанія Huawei – лідер у постачанні рішень в галузі інформаційно-комунікаційних технологій. Клієнтоорієнтованість, інноваційні досягнення та міцні партнерські зв’язки дають можливість створювати провідні рішення в області мереж, обладнання зв’язку, хмарних обчислень, а також у виробництві мобільної техніки й планшетів.

Мітка партнера: Huawei


Київський молодіжний центр праціКиївський молодіжний центр праці (КМЦП) створений 1993 року. Це державна структура, що знаходиться в підпорядкуванні Київської міської державної адміністрації. Головним завданням Київського молодіжного центру праці є надання різноманітної допомоги з питань тимчасового та повного працевлаштування, перепідготовка та підвищення кваліфікації молоді, координація та розвиток міжнародних молодіжних програм, підтримка підприємницьких та громадських ініціатив молодих людей, активізації міжнародного молодіжного та студентського обмінів тощо.

Мітка партнера: КМЦП


AIESECAIESEC – це міжнародна молодіжна громадська організація, що об’єднує студентів та нещодавніх випускників ВНЗ із метою розвитку лідерського та професійного потенціалу молодих людей та позитивного вкладу в суспільство.

Мітка партнера: AIESEC


ВоляВОЛЯ є провідним загальнонаціональним українським телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD- й інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ до Інтернету й послуги одного з найбільших в Україні дата-центрів.

Мітка партнера: Воля


Український клуб аграрного бізнесуАсоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) – це об’єднання передових агропромислових компаній України. У 2015 році авторитет та важливу роль УКАБ в аграрній галузі країни знайшли своє підтвердження в приєднанні ряду агрокомпаній, а також постачальників сільгоспресурсів, націлених на подальший розвиток вітчизняного агропромислового комплексу.

Мітка партнера: УКАБ


ВТС КонсалтингТОВ «ВТС Консалтинг» – багатопрофільна українська консалтингова фірма, що спеціалізується на послугах з оподаткування, правових питаннях та консалтингу. «ВТС Консалтинг» працює на ринку професійних та юридичних послуг України з 1999 року, до 19 серпня 2014 року – під назвою ТОВ «КМ Партнери».

Мітка партнера: ВТС Консалтинг


Цифрове видавництво МЦФЕРМіжнародний центр фінансово-економічного розвитку – Цифрове видавництво МЦФЕР. Ми поєднуємо законодавство та практику, досвід українських експертів та світові технології. Основним напрямом нашого бізнесу є інформаційне забезпечення професіоналів. Ми випускаємо спеціалізовані періодичні видання, електронні експертно-правові системи, проводимо короткострокові освітні програми підвищення кваліфікації.

Мітка партнера: МЦФЕР

Докладніше про компанію


3Shape3Shape is a strong and rapidly growing business and the power of its innovation, together with the scope of its services grows with it. 3Shape is international with its own local offices and service centers in the US, China, Ukraine, Italy, Poland, France, Germany, Colombia, Brazil and Denmark, optimally placed to build, develop and strengthen 3Shape’s service and support networks in each region for the benefit of end-users.

Мітка партнера: 3Shape


SMARTLINESMARTLINE – компанія №1 в Україні з надання професійних послуг у сфері Lifestyle management і Concierge Service. З моменту заснування у 2006 році й до цих пір є лідером на ринку, залишаючись поза всілякої конкуренції.

Мітка партнера: SMARTLINE


Туристична поштаТуристична пошта – це багатофункціональна всеукраїнська туристична мережа, яка спеціалізується на масовому відпочинку і пропонує широкий спектр послуг для всіх бажаючих збігти від рутини і, забув про повсякденну метушню, зануритися в казковий світ мандрівок і пишність, нехай і короткого, але безтурботного відпочинку.

Мітка партнера: Туристична пошта


United Minerals GroupUNITED MINERALS GROUP (UMG) заснована в 2006 році компанією System Capital Management, найбільшою промислово-фінансовою групою в Україні. Холдинг працює в глиновидобувному, флюсо-доломітному і перспективних сировинних напрямах.

Мітка партнера: United Minerals Group


NestleNestle Україна – одна з найбільших українських компаній-виробників продуктів харчування. Є підрозділом компанії Nestle. Компанія просуває на українському ринку продукцію торгових марок NESCAFÉ, Nesquik, Coffee-mate, Nuts, KitKat, Lion, Purina, Gerber, Bistrof, Світоч, Торчин та Мівіна, котрі користуються великою популярністю серед споживачів.

Мітка партнера: Nestle