Цифрове видавництво МЦФЕР

Офіційний партнер Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Цифрове видавництво МЦФЕР
Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку – Цифрове видавництво МЦФЕР. Ми поєднуємо законодавство та практику, досвід українських експертів та світові технології. Усе, щоб бути поруч, коли Вам потрібні правильні рішення.

Основним напрямом нашого бізнесу є інформаційне забезпечення професіоналів. Ми випускаємо спеціалізовані періодичні видання, електронні експертно-правові системи, проводимо короткострокові освітні програми підвищення кваліфікації.

Ми створюємо наші видання за світовими стандартами якості подання професійної інформації докладаючи українську мудрість, наполегливість та щиру любов до праці. Наші експерти – провідні фахівці з усіх куточків України – працюють для Вас.

Наша компанія працює у п’яти напрямах, представлених п’ятьма підрозділами: «МЦФЕР:Головбух», «МЦФЕР:Кадри», «МЦФЕР: Охорона праці», «МЦФЕР:Освіта», «МЦФЕР: Охорона здоров’я». Наші продукти використовують у своїй роботі: бухгалтери комерційних і бюджетних установ, фахівці кадрових служб, фахівці з охорони праці, помічники керівників, секретарі, діловоди, офіс-менеджери, керівники і головні медсестри установ охорони здоров’я, керівники і фахівці освітніх установ, фахівці з державних закупівель.

Компанія динамічно розвивається, і щороку ми випускаємо декілька нових продуктів. Нам довіряють понад 150 тисяч професіоналів України! Приєднуйтеся!

Мітка партнера для пошуку публікацій компанії: МЦФЕР

Презентація компанії:


Плакат А3 HR Досвід і заробіток
Плакат МЦФЕР А3 для ВУЗов 2016