Авторський майстер-клас А.В.Москаленко «Юридична професія і бізнес: практичні аспекти для молодих юристів»

Print Friendly, PDF & Email

logo-moskalenkolawyers
Запрошуємо студентів університету відвідати ексклюзивний авторський майстер-клас адвоката, партнера Юридичної фірми «Москаленко і Партнери», випускниці КНУ ім. Т. Шевченка Москаленко Анастасії Володимирівни «Юридична професія і бізнес: практичні аспекти для молодих юристів».

Ви зможете дізнатися відповіді на практичні питання:

І. ЮРИДИЧНА ПРОФЕСІЯ, КАР’ЄРА І БІЗНЕС: Які є юридичні професії? Як правильно обрати свій шлях? Як знайти хорошу роботу? На що роботодавець звертає увагу в резюме молодого претендента? Які фактори професійного зростання? Які фактори кар’єрного зростання? Як швидко зробити кар’єру в чужій компанії? Що потрібно для власного юридичного бізнесу? І чи потрібно це особисто Вам? Способи розвитку професійних і ділових якостей юриста. Професійні організації і користь від них.

II. ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА: Етика юридичної практики щодо колег і клієнтів. Додаткові знання, необхідні сучасному юристу. Поведінка юриста в критичних ситуаціях. Плюси і мінуси юридичної професії.

Аудиторія і мета майстер-класу: даний авторський семінар присвячений основам юридичної професії, кар’єри і бізнесу з практичної точки зору і допоможе молодим фахівцям знайти відповіді на більшість питань, що хвилюють (або мають хвилювати) їх на початку трудового шляху. Він принесе безсумнівну користь студентам, випускникам вузів, а також молодим юристам з невеликим досвідом роботи (до 5 років) і тим колегам, які цікавляться можливістю створення власного юридичного бізнесу. Семінар буде цікавий практикуючим юристам усіх спеціальностей і всім, хто цікавиться нашою професією.

Майстер-клас допоможе молодим юристам зберегти, повно і ефективно використовувати свій трудовий і життєвий час для досягнення максимально можливого особисто для кожного професійного та кар’єрного результату.

Всі учасники зможуть поставити запитання, які їх цікавлять.

Час проведення: 7 жовтня 2015, з 13.00 до 15.00.

Місце проведення: ауд. 329 Червоного корпусу КНУ ім. Т. Шевченка.

Участь безкоштовна.

Інформація про доповідача:

У 2007 році Анастасія Володимирівна Москаленко заснувала «Юридичну фірму «Москаленко і Партнери», ще закінчуючи навчання на четвертому курсі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також Анастасія отримала досвід роботи у Верховній Раді України, у всеукраїнських громадських організаціях, у холдинговій компанії та приватній юридичній фірмі. На даний момент вона є одним із партнерів ЮФ «Москаленко і Партнери», адвокатом Київської міської КДКА.

У 2010 році Анастасія Москаленко була відзначена як один з кращих юристів України в рамках щорічного профільного дослідження «Кращі юристи очима колег по юридичному бізнесу». У 2013 увійшла в шорт-лист 300 юристів, яких найчастіше називали клієнти та колеги в ході дослідження «Вибір клієнта 2012 – 2013».

Завдяки ранньому початку і дуже інтенсивним трудової діяльності Анастасія Володимирівна має великий досвід надання правової допомоги в усіх галузях українського права, зокрема спеціалізується в цивільному, корпоративному, банківському, трудовому, сімейному, господарському, податковому та кримінальному праві, судовому представництві та законодавстві про об’єднання громадян ,

Анастасія є членом Національної асоціації адвокатів України та Асоціації правників України, у минулому була одним з співзасновників і займала посади Віце-президента Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Дебатна Академія» (2007 – 2010 рр) і члена Наглядової Ради Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів Україна» (2011-2013 рр.). Вона неодноразово брала участь у розробці проектів законів, має більше 50 професійних публікацій, регулярно виступає на заходах Асоціації правників України, Ради адвокатів м Києва та інших, а також веде професійний відео блог.