Приєднуйся до команди торгової мережі «Фокстрот. Техніка для дому»

Print Friendly, PDF & Email

Foxtrot logo
Якщо ти енергійний і товариський, плануєш побудувати кар’єру і досягати успіху — приєднуйся до команди кращої і найбільшої торгової мережі роздрібних продажів електроніки та побутової техніки «Фокстрот. Техніка для дому».

Ми запрошуємо на роботу Продавців-консультантів!

Вимоги:
  • освіта середньо-спеціальна, незакінчена вища, вища;
  • клієнтоорієнтованість, націленість на результат, товариськість, здатність швидко навчатися, приємний зовнішній вигляд;
  • розглядаємо кандидатів без досвіду роботи, компанія пропонує навчання.
Основні обов’язки:
  • проведення консультацій клієнтів по товару;
  • виконання плану продажів;
  • участь у бізнес-процесах магазину.
Переваги роботи у нас:

Ми навчаємо. Ким би ви раніше не працювали, ми дамо вам всі необхідні знання та навички для того, щоб ви отримали нову професію і стали успішним співробітником в нашій торговельній мережі.

Ми надаємо можливість побудови успішну кар’єру. Компанія «Фокстрот» розробила і впровадила цілий набір навчальних програм, оволодіння якими дозволить вам рухатися по щаблях кар’єрних сходів від продавця-консультанта до директора магазину.

Ми заохочуємо. Наша система оплати праці кожного співробітника побудована таким чином, щоб врахувати внесок кожного в загальний результат роботи команди.

Ми цінуємо. Наша система номінацій, рейтингів і змагань дозволяє виявити і гідно оцінити кращих співробітників в мережі.

Ми гарантуємо. Наша компанія дотримується всіх соціальні гарантії та зобов’язань: офіційне оформлення, конкурентна заробітна плата, оплачувана відпустка терміном 24 календарних дні.

ЗАПИС НА СПІВБЕСІДУ: 097-724-75-67 Катерина