День 1С:Кар’єри

Print Friendly, PDF & Email

logo-1C
День 1С:Кар’єри 12 листопада 2015 – головний захід з «1С:Підприємства» для студентів і випускників технічних та економічних спеціальностей

12 листопада 2015 року в м. Києві пройде День 1С:Кар’єри – захід з професійної орієнтації студентів та випускників.

Місце проведення: Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім», вул. Хрещатик, 2.

Організатор заходу – ТОВ «Скайлайн Софтвер».

День 1С:Кар’єри в м. Києві відбудеться в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2015» (12-14 листопада 2015 року).

Участь у конференції безкоштовна!

Мета Дня 1С:Кар’єри – ознайомити студентів і випускників з сучасними вітчизняними технологіями для автоматизації управління та обліку, показати професійні та кар’єрні перспективи роботи на українському ринку автоматизації бізнесу та зробити молодим людям конкретні пропозиції: з працевлаштування (в тому числі з гнучким графіком роботи), додаткового професійного навчання, стажування, проходження переддипломної та виробничої практики.

Робота в області автоматизації управління та обліку дозволяє молодим людям спеціалізуватися як у галузі розробки, програмування та супроводу інформаційних систем, так і в області управлінського і бухгалтерського консалтингу, викладацької діяльності, менеджменту, маркетингу.

Важливою стороною заходу є ознайомлення студентів і випускників з можливостями системи «1С:Підприємство 8» – сучасного високотехнологічного засобу розробки корпоративних систем, що ефективно задовольняє зростаючі потреби вітчизняних підприємств і організацій, перспективами роботи з «1С:Підприємство». В рамках Дня 1С:Кар’єри заплановано показати приклад використання облікової системи «1С:Підприємство» в умовах мобільності та майстер-клас з використання універсальних бізнес-схем в типових конфігураціях «1С:Підприємство 8» для України.

В рамках Дня 1С:Кар’єри буде організовано пільгове тестування по всьому спектру рішень “1С:Підприємство 8” (при пред’явленні студентського квитка). У разі успішної здачі тесту студенти зможуть отримати офіційний сертифікат “1С:Професіонал”, який високо цінується роботодавцями.

У Дні 1С:Кар’єри візьмуть участь провідні партнери «1С:Франчайзі». Більшість з них вже мають позитивний досвід прийому на роботу старшокурсників та випускників і готові запропонувати спеціальні “студентські” програми – з початкового навчання, з залученням до роботи над проектами та інше.

Попередня програма Дня 1С:Кар’єри в Києві, 12 листопада 2015 року:
12:00-13:00 Реєстрація учасників
13:00-17:00
 1. Пленарна частина:
  • Професійні та кар’єрні перспективи для майбутніх фахівців у сфері автоматизації “1С:Підприємство 8”.
  • Виступ про Центри Сертифікованого Навчання (ЦСН).
  • Презентаційні виступи партнерів “1С:Франчайзі”.
 2. Приклад використання облікової системи “1С:Підприємство” в умовах мобільності.
 3. Робоче рішення за пів години: облік успішності студентів і аналітичний звіт.
 4. Майстер-клас з використання універсальних бізнес-схем в типових конфігураціях “1С:Підприємство 8” для України –  від первинного документу до звіту.
 5. Міжнародна олімпіада “ІТ-Юніверс” – перший, але стрімкий крок на шляху побудови кар’єри”.
 6. Живи чесно – користуйся ліцензійним програмним забезпеченням.
13:00-17:00 Спілкування з керівниками та спеціалістами партнерів “1С:Франчайзі”.
14:00-17:00 Пільгова сертифікація “1С:Професіонал” для студентів за програмами “1С:Підприємство 8” (при пред’явленні студентського квитка).
Реєстрація студентів проводиться до 10 листопада: