Про сайт

Цей сайт — офіційний інтернет-ресурс Київського національного університету імені Тараса Шевченка, створений з метою сприяння працевлаштуванню та проходженню практик студентів, випускників та аспірантів університету в організаціях-роботодавцях, що зацікавлені у нових перспективних кадрах. Сайт підтримується співробітниками сектору працевлаштування студентів та аспірантів науково-методичного центру організації навчального процесу університету.

На сайті публікуються статті з інформацією про:
  • вакантні посади, які пропонують компанії-роботодавці та рекрутингові компанії спеціально студентам, випускникам та аспірантам університету (категорія новин Вакансії);
  • анонси заходів, які проводяться в університеті та за його межами для допомоги у працевлаштуванні (категорія новин Анонси);
  • звіти про проведені заходи з працевлаштування (категорія новин Звіти).

На сторінці Список вакансій зібрані в єдиній таблиці повний перелік вакансій, запропонованих роботодавцями.

В календарі подій зазначені дати проведення заходів, а також кінцеві терміни дії пропозицій щодо вакансій. Регулярно отримувати повідомлення про публікацію новин і вакансій на сайті можна, підписавшись на розсилку новин електронною поштою або через RSS-стрічку.

В головному меню Роботодавцям представники організацій і компаній, які пропонують роботу студентам, випускникам та аспірантам університету або сприяють їх працевлаштуванню, можуть:

Висловити побажання щодо роботи сайту або сектору працевлаштування студентів та аспірантів університету можна на сторінці Контакти.