1+1 медіа оголошує третій набір на програму стажування «Ближче до ТБ»

Print Friendly, PDF & Email

1+1-stajuvannya
13 серпня стартував третій набір на програму стажування «Ближче до ТБ». Набір триватиме до кінця жовтня 2015 року. Стажери приєднуватимуться до команди 1+1 медіа поетапно, залежно від відділу, у якому проходитимуть стажування.

Нагадаємо, програма стажування «Ближче до ТБ» стартувала у липні 2014 року. Це унікальна можливість для молодих спеціалістів без досвіду попрактикуватись у провідній компанії ринку, а для найкращих – влаштуватись на роботу. 17 найуспішніших із 40 стажерів з першого набору вже стали співробітниками групи, решта потрапили до зовнішнього кадрового резерву. 18 учасників другого набору наразі проходять стажування та матимуть шанс отримати роботу з січня 2016 року.

«Програма стажування, як і будь-яка робота в нашій групі, це виклик і важка праця для кожного, адже у нас працюють тільки найкращі й успіху ми завжди прагнемо досягати більшого. У нас складно, весело і шалено цікаво водночас, і наші двері завжди відкриті для талановитих і наполегливих», – зазначила директор по персоналу 1+1 медіа Анна Ткаченко.

Стажування 2015–2016 років проходитиме у кілька етапів. Із жовтня по грудень 2015 року включно проводитиметься змагання: на кожне місце у другому етапі претендуватиме кілька людей. Із січня по березень 2016 року переможці отримають закріплені оплачувані місця стажерів. За результатами другого етапу учасники матимуть можливість працевлаштуватись у компанії.

На стажування запрошуються студенти старших курсів або випускники з активною життєвою позицією, що прагнуть здобути свій перший телевізійний досвід.

Переваги стажування в 1+1 медіа:
  • можливість стати частиною однієї з провідних медіа компаній України;
  • робота в команді найкращих професіоналів сфери;
  • комфортний офіс, відсутність дрес-коду та суворої ієрархії;
  • доступ до професійного обладнання та новітніх телевізійних технологій;
  • можливість підвищити свою значимість на ринку праці.

Дізнатися деталі програми та ознайомитися з переліком вакансій можна на сайті http://media.1plus1.ua/ua/career/trainee